NEWSY

Nasze najważniejsze informacje i osiągnięcia sportowe:
Kujawia XC
Baszta Bytów - J.N data 03.04.2017, o 17:42 (UTC)
 W niedzielę na stoku narciarskim w Myślęcinku k/Bydgoszczy odbył się 10. wyścig rowery Kujawia XC. Na starcie zawodów stanęło kilkuset zawodników, którzy rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych a wśród nich zawodnicy naszgo klubu.

1 miejsce - Radosław Rocławski w kat. junior
Jan Suszko w kat. junior nie ukończył wyścigu.

Link do zdjęć Kujawia XC -2.04.2017 r.

Duathlon na Wydmach!
Baszta Bytów - J.N data 29.03.2017, o 19:01 (UTC)

Dnia 25.03.2017 roku w Gdańsku, Górki Zachodnie odbył się "Duthlon na Wydmach". W ramach imprezy odbył się Cross Duathlon /bieg 3,5 km; MTB 25 km; bieg 7 km/;MTB Mini - 25 km; MTB Mega - 48 km.

W imprezie wystartowali również nasi zawodnicy.

Kurier Bytowski pisze o nas!
Baszta Bytów - J.N data 10.03.2017, o 12:04 (UTC)

Przeczytaj w Kurierze Bytowskim o naszym klubie

Spotkanie organizacyjne klubu.
Baszta Bytów - J.N data 03.03.2017, o 20:06 (UTC)

Dnia 03.03.2017 roku o godz. 18.00 w resteuracji "Jeleń" odbyło się spotkanie organizacyjne klubu kolarskiego"Baszta" Bytów. Na spotkanie licznie przybyli zawodnicy z rodzicami, mastersi i członkowie Zarządu oraz sympatycy naszego klubu.
.Głównym tematem spotkania była organizacja zbliżającego się sezonu. Przedstawiono osiągnięcia klubu w 2016 roku. Nastąpiła również prezentacja nowego sztabu szkoleniowego na czele z Aleksandrą Zabrocką.
Powołano skład zespołu d/s organizacji Rodzinnego Maratonu Rowerowego w MTB w Bytowie planując wstępny termin 22-23 lipca 2017 r.
Wykonano wspólne zdjęcia czynnych zawodników i mastersów do plakatów.

Mistrzostwa Polski w kol.przełajowym Sławno 2017.
Baszta Bytów - J.N data 07.01.2017, o 16:19 (UTC)

Pierwszy dzień mistrzostw i pierwsze medale!

Brązowy medal - Karolina Karpińska w kat. młodziczka

Srebrny medal - Edward Natkaniec w kat. masters IVB/65-70 lat/

W drugim dniu - następne dwa medale

Srebro - Tomek Rzeszutek kat. U 23

Brąz - Radek Rocławski kat. junior /prowadził 3 okr., do złota zabrakło tylo 6 sek./

W klasyfikacji klubowej Baszta zajęła 4 miejsce zdobywając 56 pkt. Do 3 miejsca zabrakło 2 pkt.

Wyniki pozostałych naszych zawodnoków:

Janek Suszko również zajął wysoka pozycje przyjeżdżając na 6 miejscu. w kat. junior

Mateusz Reclaw po problemach z rowerem ukończył wyścig na 25 pozycji kat. junior.

Bardzo dobrym występ zaliczył Tomasz Rzeszutek który od samego startu utrzymywał wysokie tempo, i od startu do mety jechał na 2 pozycji w kategorii u23 oraz 5 w Elicie