Wyścig MTB Złotów 10.05.2009r.

W minioną niedzielę liczne grono zawodników MLKS
Baszty wzięło udział w wyścigu MTB w Złotowie.
Na bardzo trudnej interwałowej trasie radzili sobie
dobrze zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach. W kategorii żak 6 miejsce wywalczył
Tomasz Żeszutek. Jego siostra Zosia zajęłą 5 miejsce w kategorii młodziczek (powinna startować w kat.żak).
W kategorii młodzik nie mieli sobie równych
Kamil Małecki oraz Łukasz Mański którzy z dużą przewagą mineli metę na 1 i 2 miejscu. W kategorii
j. mł. na 3 miejscu po pięknym finiszu uklasował się Mirosław Płotka. 7 linię mety minął Dawid Majkowski, a 11 Łukasz Jereczek.
(guma na 2 rundzie)
W kat. kobiet najmłodsza w stawce Natalia Młyńska zdobyła 4 lokatę ulegając jedynie dużo starszym zawodniczką. Następnie na trasę wyruszyli Mastersi. W licznej stawce na 7 pozycji wyścig ukończył Tomasz Natkaniec. Jako 11 na metę przyjechał Piotr Młyński. Jako ostatni wystartowali Juniorzy, a zaraz za nimi Seniorzy.
Po dobrej jeździe jako 2 linię mety minął
Dawid Małecki, 4 Sebastian Młyński,
6 Michał Łasiński, 8 Arek Petk, 11 Paweł Strzelecki.
Zarząd klubu składa podziękowanie rodzicom zawodników oraz licznym kibicą za zorganizowanie wyjazdu do Złotowa.

by .:: PaTrIx ::..

Dzisiaj stronę odwiedziło już 153 odwiedzający (432 wejścia) tutaj!

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?