Nasze najważniejsze informacje i osiągnięcia sportowe:
Skandia Maraton Lang Team Chodzież 16.04.2011
Baszta Bytów data 22.04.2011, o 19:14 (UTC)
 Medalowy pokaz formy bytowiaków
Aż 7 kolarzy górskich Baszty stanęło na podium inauguracyjnych zawodów tegorocznego cyklu maratonów organizowanych przez LangTeam Czesława Langa. Sławomir Pituch (obecnie Corratec Team Poznań) był najszybszy na dystansie medio, a Zofia Rzeszutek, Kamil Małecki, Edward Natkaniec triumfowali w swoich kategoriach wiekowych.

WYNIKI
Rodzinny (7 km) - 3. Maciej Szwed, 5. Patryk Szwed - obaj Baszta Bytów,

Mini (35 km) - 2. Kamil Małecki ( 1 miejsce w kat. M1) - Baszta, 18. Tomasz Natkaniec (6 lokata w kat. M3), 29. Daniel Diks (13 w M3) - obaj Baszta Bytów Masters, 35. Łukasz Mański (5 M1), 47. Tomasz Rzeszutek (9 M1) - obaj Baszta, 48. Marian Sabisz (2 M5), 90. Edward Natkaniec (1 M6) - obaj Baszta Masters, 102. Zofia Rzeszutek (1 K1), 107. Tadeusz Mański (35 M3), 114. Marcin Karpiński (37 M3) - obaj Baszta Masters,

Medio (54 km) - 1. Sławomir Pituch - Corratec Team Poznań, 8. Mirosław Płotka (2 miejsce w kat. M1), 12. Piotr Rzeszutek (3 M1), 22. Damian Dąbrowski (4 M1), 22. Arkadiusz Petka (12 M2) - wszyscy Baszta.

Puchar Polski Strzelce Krajeńskie
Baszta Bytów data 10.04.2011, o 12:57 (UTC)
 9-10.04.2011 Puchar Polski w kolarstwie szosowym Strzelce Krajeńskie. Dnia 09.04. - jazda indywidualna na czas. W kategorii juniorka młodsza na dystansie 5 km wystartowała Zofia Rzeszutek. W kategorii junior młodszy na starcie stanęło 3 bytowiaków, zajęli następujące miejsca: Kamil Małecki był 31, Piotr Rzeszutek 36 Łukasz Mański 43 (dystans 10 km.) W kategorii junior wystartowało 2 zawodników naszego klubu: Mirosław Płotka zajął 31 miejsce a Damian Dąbrowski uplasował się na 34 miejscu. Dzień później odbył się wyścig ze startu wspólnego. Zosia jadąc ze swoimi starszymi koleżankami ukończyła wyścig w środku peletonu. Juniorzy młodsi mieli do pokonania dystans 80 km. Cała trójka przyjechała w głównej grupie. Łukasz Mański finiszował na 19 miejscu, Piotr Rzeszutek był 20, a 30 Kamil Małecki. W kategorii junior wyścigu nie ukończyli obaj zawodnicy baszty.

KujawiaXC
Baszta Bytów data 27.03.2011, o 19:16 (UTC)
 Sezon mtb 2011 rozpoczęty. W Myślęcinku koło Bydgoszczy wystartowało siedmiu zawodników naszego klubu. Pozostali przygotowują się do sezonu na zgrupowaniu kadry Województwa Pomorskiego. W kategorii młodzik pierwsze zwycięstwo odnotował Tomasz Rzeszutek. Również jego siostra Zosia wygrała w kategorii młodziczek (2 miejsce w kategorii jun. mł.) W żakach 5 był Maciej Szwed a Adam Płotka w kat. jun. mł uplasował się pod koniec pierwszej dziesiątki. Dobrze zaprezentował się w kat. junior wracający po kontuzji Mirosław Płotka. W wyścigu mastersów wystartowało dwóch Bytowiaków - Daniel Diks oraz Tomasz Natkaniec. Wyścig przeżyli.