Skandia Maraton Lang Team w Bytowie!
Baszta Bytów-J.N data 10.06.2014, o 10:23 (UTC)

Szosa CYKLO Gniewino.
Baszta Bytów-J.N data 08.06.2014, o 20:43 (UTC)
 8.06.2014 r. w Gniewinie odbył się Wyścig Szosowy Cyklo Gniewino. Ścigano się na dwóch dystansach: 46 km i 92 km.

W imprezie startowali nasi zawodnicy.

Dystans 46 km.
Krystian Kulas /5 miejsce open-czas 1:14:56/ zajął 1 miejsce w kat. junior młodszy.
Aleksandra Zabrocka /13 m open/ zajęła 2 miejsce w kat. K3/3 m wśród kobiet/.
Marian Sabisz /28 m open/ zajął 3 miejsce w kat. M5.
Andrzej Gadomski /34 m open/ zajął 6 miejsce M5.
Jan Suszko /35 m open/ zajął 3 miejsce w kat. junior młodszy.
Zofia Rzeszutek /37 m open/ zajęła 5 miejsce w kat. juniorka /7 m wśród kobiet/.
Tomasz Natkaniec /46 m open/ zajął 7 miejsce w kat. M4.

Dystans 92 km:

Kamil Małecki /6 m open/ wygrał w kat. MM 1 - czas 2:18:59 /średnia prędkość 39,72 km/godz.

Wyniki dystansu 46 km.
Wyniki dystansu 96 km.

BiceCross Maraton Wielkopolska - Krzywa Wieś k. Złotowa.
Baszta Bytów -J.N data 02.06.2014, o 11:07 (UTC)
 Dnia 1.06.2013 r. w Krzywej Wsi k. Złotowa odbył się kolejny wyścig Bike Cross Maraton Wielkopolski w Maratonach Rowerowych GogolMTB 2014. W imprezie tej wystartowała liczna ekipa Baszty Bytów. Na dystansie MINI - 40 km; zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych odnieśli: Adam Horbowy kat. M-4 /czas-1:36:40 /7 m open/; Krystian Kulas kat. M-0 /czas-1:38:22 /11 m open/;Edward Natkanieckat. M-6+ /czas-1:58:28 /67 m open/. 2 miejsce w kat. M-0 zajął Jan Suszko /czas - 1:38:26 /14 m open/, 3 miejsce w kat. M-3 zajął Daniel Diks /czas - 1:38:24 /12 m open/. Pozostali zawodnicy pojechali również bardzo dobrze. Był to pracowity weekend dla zawodników naszego klubu.

Wyniki dystansu MINI

Kaczmarek Electric MTB 2014 - 1.06.2014
Baszta Bytów-J.N data 01.06.2014, o 18:31 (UTC)
 Dnia 1.06.2014 r. w Zielonej Górze odbył się III etap V Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2014.

Na dystansie MINI /ok.29 km/ wystartowało 2 naszych zawodników. Tomasz Rzeszutek z czasem 1:16:43 zwyciężył w kategorii M 1 /8 miejsce open/. Zosia Rzeszutek z czasem 1:35:14 zwyciężyła w kategorii kobiet /121 m open/. GRATULUJEMY!

XII Puchar Stolema
Baszta Bytów - J.N data 28.05.2014, o 13:22 (UTC)
 W Ostrzycach 24.05.2014 r /sobota/ odbył się XII Puchar Stolema i II Memoriał Witosława Labudy. Wyścig był eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii junior młodszy i juniorka młodsza. Dodatkowo odbyły się wyścigi w kategoriach: młodzik, młodziczka, żak i żakinia.

W wyścigu juniora młodszego zwyciężył Tomasz Rzeszutek z Baszty Bytów, który z każdą rundą powiększał swoją przewagę nad przeciwnikami. Pokonał on Jakuba Jąkałę (UKS Sokół Kęty) oraz Bartosza Dziadkowca (KS Luboń Skomielna Biała).

W wyścigu juniorek młodszych bezapelacyjne zwycięstwo odniosła Aleksandra Klimczak z WKK Warszawa z ponad 3-minutową przewagą nad drugą Patrycją Świerczyńską (LKK Start Tomaszów Mazowiecki) i 4 minutową nad Patrycją Lorkowską (GKS Cartusia Kartuzy). Oba wyścigi rozegrały się w ponad 30-stopniowym upale.

1 miejsce w kat. żak zajął Aleksander Suszko MLKS Baszta Bytów, 3 miejsce - Bartosz Kuflewski MLKS Baszta Bytów.

W kat. młodziczka - Martyna Kreft zajęła 3 miejsce MLKS Baszta Bytów.

W kategorii junior młodszy wystartowało jeszcze 2 naszych zawodników zajmując odpowiednio: Krystian Kulas - 13 miejsce, 17 miejsce Jan Suszko.