VII Maraton Rodzinny!

.

Dnia 18.09.2014 r. odbył się VII Bytowski Rodzinny Maraton Rowerowy.Start i meta - nad jeziorem Jeleń.Organizatorem imprezy był klub MLKS Baszta Bytów.
W imprezie wystartowało 284 zawodników.
Na dystansie MINI - długości 10 km wystartowało 195 osób. Tu nie było współzawodnictwa, trasę pokonywano rekreacyjnie i rodzinnie.

Na dystansie MEGA - 46 km wystartowało 5 zawodników naszego klubu.
Kamil Małecki (MLKS Baszta Bytów) wygrał w czasie 1:39:25,
Stoczył zaciętą walkę o zwycięstwo z Karolem Rudnikiem (Hotel 4 Brzozy), który uzyskał ten sam czas.
Kolejny, trzeci kolarz wyścigu, Piotr Rzeszutek (Hotel 4 Brzozy) stracił do tej dwójki prawie 4 i pół minuty.
5 miejsce zajął Adam Horbowy MLKS Baszta Bytów- czas 1:48:52, wygrywając kategorię M 4.
8 miejsce - Adam Dawidowski MLKS Baszta Bytów - czas 1:51:54, 4 miejsce kat. M 2.
14 miejsce - Zofia Rzeszutek MLKS Baszta Bytów - czas 2:05:26, 1 miejsce kat. kobiet.
20 miejsce - Józef Natkaniec MLKS Baszta Bytów - czas 2:19:32, 1 miejsce kat. M 6+.

Na dystansie HOBBY - 26 kilometrów - wystartowało 65 zawodników, w tym 28 zawodników MLKS Baszta Bytów.
Wygrał Tomasz Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów) w czasie 58:07. Na podium stanęli jego koledzy z ekipy, Daniel Diks /58:28/ i Krystian Kulas /58:47/.
Pozostałe miejsca naszych zawodników:
5 miejsce - Jan Suszko 1:01:17 /1 miejsce M 0/.
6 miejsce - Michał Racławski 1:01:54 /3 miejsce M 1/.
7 miejsce - Sebastian Młyński 1:02:34 /1 miejsce M 2/.
8 miejsce - Piotr Młyński 1:02:56 /1 miejsce M 4/.
9 miejsce - Marcin Karpiński 1:03:55 /2 miejsce M 3/.
10 miejsce - Kacper Kerner 1:03:59 /2 miejsce M 0/.
11 miejsce - Błażej Wiloch 1:04:26 /4 miejsce M 1/.
12 miejsce - Marian Sabisz 1:04:34 /1 miejsce M 5/.
16 miejsce - Bartosz Suszko 1:08:48 /3 miejsce M 0/.
18 miejsce - Jakub Szwel 1:09:02 /4 miejsce M 0/.
19 miejsce - Elżbieta Reca 1:09:05 /1 miejsce K 1/.
20 miejsce - Radosław Racławski 1:09:49 /M 0/.
22 miejsce - Eugeniusz Kozłowski 1:10:07 /3 miejsce M 5/.
24 miejsce - Dariusz Dąbrowski 1:10:21 /2 miejsce M 4/.
26 miejsce - Edward Natkaniec 1:11:29 /1 miejsce M 6+/.
30 miejsce - Igor Szemela 1:12:34 /kat. M 0/.
42 miejsce - Aleksander Suszko 1:16:46 /kat. M 0/.
48 miejsce - Mateusz Reclaw 1:21:21 /kat. M 0/.
50 miejsce - Bartosz Kuflewski 1:23:45 /kat.M 0/.
54 miejsce - Robert Wejman 1:29:06 /kat. M 0/.
58 miejsce - Kinga Mudyń 1:36:44 /6 miejsce kobiet/
59 miejsce - Marcin Wiczk 1:36:58 /kat. M 3/.
60 miejsce - Roman Mudyń 1:38:00 /kat. M 5/.
62 miejsce - Martyna Kreft 1:38:48 /kat. K 1, 8 m K/.
64 miejsce - Andrzej Szapyłko 2:04:58 /2 miejsce M 6+/ najstarszy zawodnik imprezy.

Dzisiaj stronę odwiedziło już 52 odwiedzający (105 wejścia) tutaj!

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?