NEWSY

Nasze najważniejsze informacje i osiągnięcia sportowe:
Przełaje w Ełku i Białystoku.
Baszta Bytów - J.N data 14.12.2015, o 16:49 (UTC)

W dniach 12-13.12.2015 odbyły się dwa wyścigi w kolarstwie przełajowym, kolejno w sobotę w Ełku - Memoriał Emila Sawickiego pod patronatem Prezydenta Ełku, i w niedzielę Puchar Polski o Puchar Prezydenta Białegostoku. W obu imprezach wystartowali nasi zawodnicy.Oto ich wyniki:

1.Aleksander Suszko : młodzik - 1 miejsce/sobota/- czas 18:53, 3 miejsce /niedziela/- czas 25:26
2.Radosław Rocławski : junior młodszy- 7 m /30:46/ i 4 m /31:50/
3.Mateusz Reclaw : junior mł. - 10 m/32:02/ i 14 m /34:03/
4.Bartosz Suszko : junior mł. - 12 m/32:58/ i 12 m/33:20/
5.Tomasz Rzeszutek : junior - 2 m/52:21/ 7 m elita M i 1 miejsce /56:04/ 5 m elita M
6.Jan Suszko : junior - 7 m /14 m elita M/ i 12 m /22 elita M/
7.Zofia Rzeszutek : 7 m open kobiet/3 m orliczka/ i 7 m open kobiet /3 m orliczka/.

Zdjęcia z PP w kol. przełajowym Białystok 13,12,2015.

Regulamin MP w kol. przełajowym 2016 r.
Baszta Bytów -J.N data 01.12.2015, o 16:03 (UTC)

Regulamin Mistrzostw Polski w kol. przełajowym Lublin 2016

Bryksy Cross w Gościęcinie.
Baszta Bytów - J.N data 29.11.2015, o 19:01 (UTC)
  Dzisiejszy wyścig Bryksy Cross w Gościęcinie nie był zbyt udany dla naszych zawodników.
W kategorii młodzik jako drugi na mecie zameldował się Aleksander Suszko, który uległ tylko Jakubowi Musialikowi z Koziegłów, na rewelacyjnym 6 miejscu wyścig ukończył Bartek Kuflewski.
Minute po młodzikach startowały juniorki młodsze i młodziczki. Martyna Krefta ukończyła wyścig na 12 miejscu. W juniorach młodszych nasz zawodnik Mateusz Reclaw zajął 22 pozycje.
Nasz junior Tomasz Rzeszutek też nie uniknął błędów, tuż po starcie na jednym z podjazdów jeden z rywali szczepił się z Tomkiem rowerami , co spowodowało spadnięcie na dalszą pozycje. Tomek próbując doskoczyć do czołowej grupy, zaryzykował skacząc przeszkody, niestety upadł, zebrał się i co mu pozostało to walczenie o dalsze pozycje. Wyścig skończył na 7 miejscu.
W Elicie kobiet Zosia Rzeszutek w międzynarodowej obsadzie ukończyła wyścig na 11 pozycji co dało jej 2 miejsce w Orliczkach.

PODZIĘKOWANIE!
Baszta Bytów - J.N data 22.11.2015, o 18:24 (UTC)
 Dwudniowe wyścigi przełajowe w Bytowie za nami. Wiele pracy, wysiłku, zaangażowania wielu osób. Było warto. W tym momencie chcielibyśmy podziękować przede wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę na trasie, sponsorom za wsparcie ,władzom miasta oraz starostwa za to że zawsze możemy na nich liczyć. Szczególne podziękowania dla ekipy, która pomogła przy wytyczeniu i zabezpieczeniu trasy. Satysfakcja niesamowita, emocje również. Baszta Bytów to wielka rodzina czego dowód daliście przy organizacji tej wspaniałej imprezy.
Zarząd klubu, zawodnicy oraz trener.

Niedzielny Puchar Polski w Bytowie!
Baszta Bytów - J.N data 22.11.2015, o 18:12 (UTC)
 22.11.2015 Bytów /teren nad jez. Jeleń/ Puchar Polski w kol. przełajowym i III Memoriał Marka Cichosza.

W imprezie wystartowało 133 zawodniczek i zawodników, w tym 20 zawodników Baszty Bytów.

7 m - Jan Suszko czas 57:26
21 m open - Michał Rocławski czas - 1 okr.
22 m open Krystian Kulas czas - 1 okr.
9 m open Zofia Rzeszutek czas 45:18

Wyniki Pucharu Polski i Memoriału Marka Cichosza

Zdjęcia autorstwa Macieja Recy z Pucharu Polski i Memoriału Marka Cichosza w Bytowie

Film z Pucharu Polski w Bytowie 21-22.11.2015

Sobota przełajowa w Bytowie.
Baszta Bytów - J.N data 22.11.2015, o 09:14 (UTC)
 21.11.2015 - Bytów /teren nad jez. Jeleń/-Ogólnopolski Wyścig przełajowy kl.A Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego.

1 miejsce Karolina Karpińska czas 8:58 - żaczka
1 miejsce Jacek Glazik czas 8:57 - chłopcy 9-10 lat
1 miejsce Aleksander Suszko czas 24:15 - młodzik
4 miejsce Bartosz Kuflewski czas 27:03 - młodzik
4 miejsce Martyna Krefta czas 29:38 - juniorka młodsza
4 miejsce Marcin Karpiński czas 42:16 - masters I
PK Sebastian Młyński czas 40:27 - masters I
6 miejsce Edward Natkaniec czas 39:56 - masters III