Baszta Bytów data 05.05.2011, o 12:10 (UTC)
 Opracowaliśmy mapę IV Bytowskiego Rodzinnego Maratonu. Można ją zobaczyć klikając tutaj.

1.05.2011 Eliminacje do Ogolnopolskiej Olimpiady Mlodziezy w Zielonej Górze.
Baszta Bytów data 01.05.2011, o 16:01 (UTC)
 Jako pierwsi na trase wyruszyli mlodzicy oraz mlodziczki. Tomasz Rzeszutek ukonczyl wyscig na 2 pozycji a Zosia byla 3. Trzy minuty po nich na dwie male rundki wystartowal po raz pierwszy w koszulce Baszty Robert Kernke. Ukonczyl on wyscig na 6 pozycji.Po zakonczeniu tych wyscigow na starcie staneli juniorzy mlodsi.Dla nich wyscig ten byl eliminacjami do Ogolnopolskiej Olimpiady Mlodziezy.Dobrze wyscig rozpocza Kamil Malecki oraz Piotr Rzeszutek ktorzy po pierwszej rundzie nineli kreske na 4i5 pozycji. Niestety Piotrkowi spadl lancuch i spadl na koniec stawki.Kamil rownym tepem pokonywal kolejne okrazenia i ukonczyl wyscig na 4 pozycji.Piotrek polykal kolejnych zawodnikow konczac zawody na 19 miejscu.Lukasz Manski nie ukonczyl zawodow. W ostatnim wyscigu wystartowal Miroslaw Plotka. Po pieknej jezdzie ukonczyl wyscig na 3 miejscu.

Skandia Maraton Lang Team Chodzież 16.04.2011
Baszta Bytów data 22.04.2011, o 19:14 (UTC)
 Medalowy pokaz formy bytowiaków
Aż 7 kolarzy górskich Baszty stanęło na podium inauguracyjnych zawodów tegorocznego cyklu maratonów organizowanych przez LangTeam Czesława Langa. Sławomir Pituch (obecnie Corratec Team Poznań) był najszybszy na dystansie medio, a Zofia Rzeszutek, Kamil Małecki, Edward Natkaniec triumfowali w swoich kategoriach wiekowych.

WYNIKI
Rodzinny (7 km) - 3. Maciej Szwed, 5. Patryk Szwed - obaj Baszta Bytów,

Mini (35 km) - 2. Kamil Małecki ( 1 miejsce w kat. M1) - Baszta, 18. Tomasz Natkaniec (6 lokata w kat. M3), 29. Daniel Diks (13 w M3) - obaj Baszta Bytów Masters, 35. Łukasz Mański (5 M1), 47. Tomasz Rzeszutek (9 M1) - obaj Baszta, 48. Marian Sabisz (2 M5), 90. Edward Natkaniec (1 M6) - obaj Baszta Masters, 102. Zofia Rzeszutek (1 K1), 107. Tadeusz Mański (35 M3), 114. Marcin Karpiński (37 M3) - obaj Baszta Masters,

Medio (54 km) - 1. Sławomir Pituch - Corratec Team Poznań, 8. Mirosław Płotka (2 miejsce w kat. M1), 12. Piotr Rzeszutek (3 M1), 22. Damian Dąbrowski (4 M1), 22. Arkadiusz Petka (12 M2) - wszyscy Baszta.

Puchar Polski Strzelce Krajeńskie
Baszta Bytów data 10.04.2011, o 12:57 (UTC)
 9-10.04.2011 Puchar Polski w kolarstwie szosowym Strzelce Krajeńskie. Dnia 09.04. - jazda indywidualna na czas. W kategorii juniorka młodsza na dystansie 5 km wystartowała Zofia Rzeszutek. W kategorii junior młodszy na starcie stanęło 3 bytowiaków, zajęli następujące miejsca: Kamil Małecki był 31, Piotr Rzeszutek 36 Łukasz Mański 43 (dystans 10 km.) W kategorii junior wystartowało 2 zawodników naszego klubu: Mirosław Płotka zajął 31 miejsce a Damian Dąbrowski uplasował się na 34 miejscu. Dzień później odbył się wyścig ze startu wspólnego. Zosia jadąc ze swoimi starszymi koleżankami ukończyła wyścig w środku peletonu. Juniorzy młodsi mieli do pokonania dystans 80 km. Cała trójka przyjechała w głównej grupie. Łukasz Mański finiszował na 19 miejscu, Piotr Rzeszutek był 20, a 30 Kamil Małecki. W kategorii junior wyścigu nie ukończyli obaj zawodnicy baszty.

KujawiaXC
Baszta Bytów data 27.03.2011, o 19:16 (UTC)
 Sezon mtb 2011 rozpoczęty. W Myślęcinku koło Bydgoszczy wystartowało siedmiu zawodników naszego klubu. Pozostali przygotowują się do sezonu na zgrupowaniu kadry Województwa Pomorskiego. W kategorii młodzik pierwsze zwycięstwo odnotował Tomasz Rzeszutek. Również jego siostra Zosia wygrała w kategorii młodziczek (2 miejsce w kategorii jun. mł.) W żakach 5 był Maciej Szwed a Adam Płotka w kat. jun. mł uplasował się pod koniec pierwszej dziesiątki. Dobrze zaprezentował się w kat. junior wracający po kontuzji Mirosław Płotka. W wyścigu mastersów wystartowało dwóch Bytowiaków - Daniel Diks oraz Tomasz Natkaniec. Wyścig przeżyli.