NEWSY

Nasze najważniejsze informacje i osiągnięcia sportowe:
Pierwszy wyścig MTB zawodników Baszty
Baszta Bytów data 31.03.2012, o 17:57 (UTC)
 Zawodnicy klubu wystartowali w pierwszym wyścigu MTB który odbył się 31.03 w Sobótce.Wyścigiem tym zakończyli tygodniowe zgrupowanie kadry Województwa Pomorskiego.W wyścigu juniorek młodszych trzecie miejsce zajęła Zofia Rzeszutek.
W kat. junior młodszy pierwsze zwycięstwo w sezonie mtb zanotował Kamil Małecki. W kat.junior Piotr Rzeszutek zajął dziewiąte miejsce a Mirosław Płotka miną metę jako jedenasty.

Spotkanie organizacyjne członków klubu 24.02.2012
Baszta Bytów data 20.02.2012, o 19:13 (UTC)
 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz członków klubu MLKS Baszta Bytów na spotkanie organizacyjne które odbędzie się 24.02.2012 w restauracji Młyn w Bytowie o godz 18.00

1 % na Basztę Bytów

Baszta Bytów data 19.02.2012, o 16:22 (UTC)

Aby oddać 1 % na BASZTĘ BYTÓW w zeznaniu podatkowym należy wpisać KSR 0000240766 i dopisek: BASZTA BYTÓW

Prosimy również o poinformowanie o przekazaniu 1 % w celu uzyskania wpisania na listę darczyńców (tel. 509 522 985). Środki, które uzyskamy, przeznaczamy na szkolenie i zakup sprzętu dla młodych zawodników sekcji kolarskiej i lekkoatletycznej. W imieniu zawodników i trenerów z góry dziękujemy. Zarząd Klubu

V Bytowski Rodzinny Maraton Rowerowy
Baszta Bytów data 19.02.2012, o 15:49 (UTC)
 Znamy już datę V Bytowskiego Rodzinnego Maratonu Rowerowego 30.06.2012 r. Start - Plaża przy jeziorze Jeleń. Dalsze informacje wkrótce.