NEWSY

Nasze najważniejsze informacje i osiągnięcia sportowe:
Puchar Polski w kol. przełajowym w Koziegłowach.
Baszta Bytów-J.N data 21.11.2014, o 18:34 (UTC)
 15.11.2014 roku Baszta ścigała się w Pucharze Polskim w kol. przełajowym rozgrywanym w Koziegłowach. Wśród młodzików Aleksander Suszko nie miał dnia i musiał zadowolić się 8 miejscem.

Potem na trasę ruszyło trzech naszych juniorów młodszych. Najlepiej pojechał Janek Suszko, który zajął 10 miejsce, Radek Rocławski zameldował się na 20 miejscu, a Kacper Kerner uplasował się na 31 pozycji.
Wraz z juniorami młodszymi wystartowały kobiety open, Zosia Rzeszutek zajęła 2 miejsce, oraz 1 w juniorkach.
W juniorach Tomasz Rzeszutek zameldował się na 2 miejscu, a Krystian Kulas 27 pozycję.

78 Mistrzostwa Polski w Bytowie!
Baszta Bytów-J.N data 13.11.2014, o 15:58 (UTC)

BYTÓW 10-11.01.2015

Więcej o Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w MENU STRONY :78 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym

Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra w kolarstwie przełajowym.
Baszta Bytów-J.N data 10.11.2014, o 14:23 (UTC)
 Dnia 9.11.2014 roku w Zielonej Górze odbył się wyścig w kolarstwie przełajowym o puchar Prezydenta. Startowali tam zawodnicy naszego klubu.
Wyniki naszych zawodników:
Młodzik- Aleksander Suszko 7 miejsce, Robert Wejman 11 pozycja.

Młodziczka- Martyna Krefta 5 miejsce.

Junior młodszy- Jan Suszko 6 miejsce, Radek Rocławski 18 miejsce, Kacper Kerner 21 miejsce, Mateusz Reclaw ok.30 miejsca, Bartek Suszko nie ukończył z powodu upadku.

Junior- Tomasz Rzeszutek - 2 miejsce, Krystian Kulas - 7 miejsce, Michał Rocławski 11 miejsce.

Kobiety Open- Zosia Rzeszutek - 2 miejsce /1 miejsce w Juniorkach/.

Podsumowując weekend, jak na pierwsze starty w przełaju było całkiem nieźle- mówi Trener Tomasz Natkaniec.

Puchar Polski w Bieganowie!
Baszta Bytów-J.N data 08.11.2014, o 16:52 (UTC)

Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze w Pucharze Polski w kolarstwie przełajowym rozgrywanym dn. 8.11.2014 r. w Bieganowie.
Jako pierwsi na trasę ruszyli młodzicy. Aleskander Suszko, po problemach z rowerem zajął 7 miejsce a Robert Wejman po upadku zszedł z trasy.
Po nich na trasę ruszyła nasza jedyna młodziczka Martyna Krefta, która na mecie zameldowała się na 4 miejscu.
W juniorach młodszych wystartowało 5 zawodników Baszty- 11 miejsce zajął Jan Suszko, 21 miejsce - Radek Rocławski, 22 miejsce - Bartek Suszko, 30 - miejsce Kacper Kerner, 36 miejsce - Mateusz Reclaw.
Wraz z juniorami młodszymi wystartowały kobiety open. Nasz klub reprezentowała Zosia Rzeszutek, która zajęła 3 miejsce / 1 w kategorii juniorek/ .
O godz.13.30 wystartowali juniorzy - Tomasz Rzeszutek, pewnie wygrał wyścig, Krystian Kulas zajął 15 miejsce i Michał Rocławski zajął19 miejsce.
W mastersach wystartował Tomasz Natkaniec zajmując 4 miejsce.
A już jutro kolejny start w Zielonej Górze.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w MTB.
Baszta Bytów-J.N data 12.10.2014, o 07:30 (UTC)

Najmłodsi zawodnicy naszego klubu wybrali się na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, gdzie spisali się rewelacyjnie.
Bardzo dobrze pojechał Radek Rocławski, który pewnie wygrał wyścig. Za nim przyjechał drugi reprezentant Bytowa Kacper Kerner. Na 4 pozycji zameldował się Bartek Suszko, 14 pozycja Igor Szemela, Mateusz Reclaw 15 miejsce, a 16 Robert Wejman.
W młodziczkach Martyna Krefta zajeła 2 miejsce.
Dodatkowo został rozegrany wyścig dla żaków. Aleksander Suszko zajął 2 miejsce, a Bartek Kuflewski 3 miejsce. W żaczkach Karolina Karpińska po upadku zajęła 3 lokatę Gratulujemy wszystkim zawodnikom !

Skandia Maraton Lang Team w Kwidzynie.
Baszta Bytów - J.N data 04.10.2014, o 19:58 (UTC)

Ostatnia edycja Skandii Maraton Lang Team w tym roku odbyła się dn. 4.10.2014 roku w Kwidzynie. Nasz klub licznie wystartował w tej imprezie, osiągając bardzo dobre wyniki. Wystartowało 24 zawodników Baszty Bytów, w tym 9 osób stanęło na podium.

1. Kamil Małecki - dystans Medio - kat. M1 - 1 miejsce

2. Aleksandra Zabrocka - dystans Medio- kat. K2 - 1 miejsce

3. Józef Natkaniec - dystans Medio - kat. M6 - 2 miejsce

4. Tomasz Rzeszutek - dystans Mini - kat. M1 - 1 miejsce

5. Krystian Kulas - dystans Mini - kat. M1 - 2 miejsce

6. Jan Suszko - dystans Mini - kat. M1 - 3 miejsce

7. Zofia Rzeszutek - dystans Mini - kat. K1 - 1 miejsce

8. Marian Sabisz - dystans Mini - kat. M5 - 2 miejsce