MP LZS 2011 r.
 

KOLARSTWO PRZEŁAJOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS*FINAŁ PUCHARU POLSKI 

Kamil Małecki i Sebastian Młyński wywalczyli w Słubicach tytuły wicemistrzów Zrzeszenia LZS, a ekipa Baszta Bytów uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji klubowej i wojewódzkiej * W rozegranym następnego dnia finale Pucharu Polski wśród juniorów młodszych zwyciężył K. Małecki, na podium stanęła także młodziczka Zofia Rzeszutek a w gronie elity wychowankowie Baszty, Marek Cichosz i Andrzej Kaiser * M. Cichosz triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski, a w w pierwszych trójkach swoich kategorii znaleźli się także rodzeństwo Zofia, Tomasz i Piotr Rzeszutkowie oraz A. Kaiser i Dariusz Woźniak.

MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS

SŁUBICE 15.01.2011 r.

Juniorzy młodsi - 1. Michał Paluta - POM Strzele Krajeńskie, 2. Kamil Małecki - Baszta Bytów, 3. Piotr Konwa - Trasa Zielna Góra, 8. Piotr Rzeszutek; Łukasz Mański - obaj Baszta - nie ukończył.

Juniorzy - 1. Wojciech Szyniec - POM, 5. Paweł Szyca, 8. Damian Dąbrowski - obaj Baszta.

Orlicy - 1. Wojciech Herba - Trasa, 2. Sebastian Młyński - Baszta.

Klasyfikacja klubowa - 1. Trasa Zielona Góra - 67 pkt., 2. Baszta Bytów - 56 pkt., 3. POM Strzelce Krajeńskie - 54 pkt., 4. LUKS Sławno - 40 pkt., 5. Jedynka Limaro Kórnik - 34 pkt.

Klasyfikacja wojewódzka - 1. Lubuskie - 163 pkt., 2. Pomorskie - 56 pkt., 3. Wielkopolskie - 42 pkt., 5. Opolskie - 36 pkt.

CHALLENGE PZKOL

SŁUBICE 15.01.2011 r.

Młodziczki - 1. 1. Kinga Balińska - Huragan Żagań, 2. Anna Tomczyńska - Koźminianka Koźminek, 3. Zofia Rzeszutek - Baszta.

Młodzicy - 1. Marceli Bogusławski - LUKS Sławno, 5. Tomasz Rzeszutek - Baszta.

Elita (seniorzy i orlicy) - 1. Marek Konwa - Corratec Team Poznań, 2. Marek Cichosz - Legia 1928 Felt Warszawa, 3. Andrzej Kaiser - Corratec, 4. Dariusz Woźniak - Talvi Sport Szklarska Poręba, 8. S. Młyński (4 miejsce wśród orlików).

FINAŁ PUCHARU POLSKI

SŁUBICE 16.01.2011 r.

Młodziczki - 1. K. Balińska, 2. Z. Rzeszutek.

Młodzicy - 1. M. Bogusławski, 5. T. Rzeszutek.

Juniorzy młodsi - 1. Kamil Małecki, 2. M. Paluta, 3. M. Konwa, 4. P. Rzeszutek, 7. Ł. Mański.

Juniorzy - 1. Patryk Kostecki - Olimpijczyk Szczekociny; P. Szyca - nie ukończył.

Elita (seniorzy i orlicy) - 1. M. Konwa, 2. M. Cichosz, 3. A. Kaiser, 4. D. Woźniak, 7. S. Młyński (3 miejsce wśród orlików).

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU POLSKI

Juniorki młodsze - 1. Malwina Nieradka - Trasa - 94 pkt., 4. Z. Rzeszutek - 43 pkt. (2 miejsce w gronie młodziczek).

Kobiety open (seniorki i juniorki) - 1. Dorota Warczyk – Start Tomaszów Maz. - 94 pkt., 11. Natalia Młyńska - Baszta - 16 pkt. (6 lokata wśród juniorek).

Młodzicy - 1. Damian Sławek - POM – 76 pkt., 2. Dawid Łączkiewicz - Koźminianka - 72 pkt., 3. T. Rzeszutek - 66 pkt., 31. Maciej Szwed - Baszta - 2 pkt.

Juniorzy młodsi - 1. P. Konwa - 90 pkt., 2. M. Paluta - 88 pkt., 3. P. Rzeszutek - 62 pkt., 5. K. Małecki - 44 pkt., 6. Ł. Mański - 39 pkt.

Juniorzy - 1. P. Kostecki - 101 pkt., 4. Mirosław Płotka -52 pkt., 5. P. Szyca - 41 pkt., 11. D. Dąbrowski - 16 pkt., 22. Bartosz Potarzycki - wszyscy Baszta - 3 pkt.

Elita - 1. M. Cichosz - 88 pkt., 2. A. Kaiser - 74 pkt., 3. D. Woźniak - 73 pkt., 4. M. Konwa - 70 pkt., 5. Sławomir Pituch - Corratec - 51 pkt., 8. S. Młyński  - 24 pkt. (4 lokata wśród orlików).

Mastersi - 1 Jerzy Kucewicz - AZS AWF Katowice - 75 pkt., 25. Daniel Diks - Baszta - 10 pkt.

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 38 odwiedzający (307 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=