WYNIKI MARATONU MINI
 

Wyniki maratonu MINI OPEN:

     II BYTOWSKI MARATON RODZINNY
    WYNIKI MARATONU MINI  OPEN   27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

247

Perkitko Krzysztof

23.05.1963

M4

18,00

Pruszcz Gdański

2

240

Kuptz Jakub

19.03.1995

M0

19,00

Kartuzy

3

239

Filisikowski Piotr

12.08.1995

M0

27,03

Kartuzy

4

209

 Rzeszutek Tomasz

 09.03.1998

M0

27,50

Sierakowice

5

273

Młyński Robert

06.11.1996

M0

27,59

Bytów

6

200

 Diks Daniel

 17.12.1980

M2

29,05

 Bytów

7

237

Knuth Radosław

11.03.1980

M2

30,07

Wielki Klincz

8

217

Chamier Gliszczyński Damian 

 02.10.1994

M0

30,41

 Tuchomie

9

208

 Rzeszutek Zofia

 02.01.1997

K0 

31,23

Sierakowice

10

255

Zblewski Adam

24.08.1995

M0

32,16

Bytów

11

227

Spierewki Michał

 11.06.1994

M0

32,18

 Bytów

12

241

Kuptz Emilia

19.03.1995

K0 

32,2

Kartuzy

13

246

Kaiser Adrian

23.10.1997

M0

32,26

Bytów

14

236

Troka Mateusz

21.03.1993

M1

32,27

Bytów

15

226

Wnuk Lipiński Tomasz

 19.06.1994

M0

33,16

 Bytów

16

277

Grundowski Dariusz

12.08.1996

M0

34,36

Bytów

17

212

 Franciszkieicz Aleksander

 18.04.1996

M0

34,4

 Bytów

18

223

 Borkowski Julian

 21.12.2005

M0

35,00

 Gdańsk

19

225

 Borkowski Marcin

 12.03.1964

M4

35,00

 Gdańsk

20

260

Grunowska Iwona

14.05.1981

K2

35,04

Tuchopie

21

248

Perkitko Karolina

01.10.1998

K0 

35,16

Pruszcz Gdański

22

218

 Mudyn Roman

 07.02.1955

M5

37,51

 Ugoszcz

23

249

Karpiński Marcin

21.02.1979

M2

37,54

Bytów

24

269

Zadworowy Wojciech

12.06.1997

M0

38,28

Bytów

25

282

Wetrow Radosław

05.06.1968

M4

38,5

Bytów

26

222

 Knuth Marian 

 25.01.1958

M5

38,57

 Wielki Klincz

27

268

Wylota Patryk

06.09.1997

M0

38,57

Bytów

28

238

Knuth Olaf

09.02.1999

M0

39,43

Wielki Klincz

29

228

Hanasko Michał

 15.05.1994

M0

40,43

 Studzienice

30

207

 Szymczak Maciej

 04.07.1973

M3

42,13

 Bytów

31

283

Prinz Beata

05.07.1967

K4

42,2

Bytów

32

257

Dębski Bartosz

22.10.1976

M3

42,52

Udorpie

33

256

Dębska Anna

11.08.1980

K1

42,53

Udorpie

34

272

Skoneczny Dominik

15.05.1996

M0

43,18

Bytów

35

235

Lica Filip

10.07.1998

M0

44,26

Bytów

36

220

 Dekoszczak Dawid

 31.05.2002

M0

44,27

 Bytów

37

206

 Szymczak Piotr

 16.03.1999

M0

44,28

 Bytów

38

221

 Dekoszczak Adam

 01.10.1975

M3

44,28

 Bytów

39

219

 Dekoszczak Joanna

 11.04.1980

K2

44,29

 Bytów

40

276

Kołakowski Sławomir

21.12.1969

M3

44,29

Bytów

41

204

 Sieprawska Ola

 29.07.2001

K0 

44,57

 Bytów

42

201

 Sieprawski Jacek

 17.01.1970

M3

44,58

 Bytów

43

229

Wejman Robert

 18.12.2001

M0

45,08

 Mądrzechowo

44

230

Wejman Aleksander

 10.05.2003

M0

45,08

 Mądrzechowo

45

205

 Chocianowski Mariusz

 21.10.1964

M4

45,23

 Bytów

46

265

Stachyra Filip

28.09.1997

M0

47,01

Bytów

47

224

 Borkowska Agnieszka

 08.06.1975

K3

47,29

 Gdańsk

48

267

Wylota Robert

30.09.1999

M0

50,17

Bytów

49

278

Nesterowicz Krzysztof

03.10.1957

M5

51,22

Bytów

50

285

Sobisz Angelika

10.05.1996

K0 

51,22

Rzepnica

51

242

Sokołowska Julia

21.09.1999

K0 

52,36

Bytów

52

258

Winzer Oliwia

20.05.1999

K0 

52,37

Bytów

53

259

Winzer Jarosław

31.12.1972

M3

52,38

Bytów

54

213

 Knuth Eulalia

 28.11.2000

K0 

55,16

 Wielki Klincz

55

284

Sobisz Joanna

01.08.1974

K3

55,27

Rzepnica

56

210

 Młyńska Lucyna

 16.05.1973

K3

56,45

 Grzmiąca

57

211

 Młyński Kacper

 17.06.2004

M0

56,45

 Grzmiąca

58

251

Typa Marcelina

24.07.2002

K0 

56,46

Bytów

59

250

Typa Aneta

29.10.1979

K2

56,53

Bytów

60

252

Typa Amelia

25.01.2008

K0 

56,58

Bytów

61

253

Typa Marek

15.06.1977

M3

56,58

Bytów

62

279

Wejman Tomasz

22.09.2001

M0

57,05

Bytów

63

203

Laura Bujak

2001

K0 

58,00

 Bytów

64

202

 Sieprawska Bożena

 21.03.1973

K3

58,04

 Bytów

65

231

Wejman Mariola 

 01.08.1976

K3

58,06

 Mądrzechowo

66

232

Wejman Karol

 29.07.1969

M3

58,12

 Mądrzechowo

67

271

Somionka Damian

15.01.2002

M0

58,18

Bytów

68

270

Somionka Piotr

13.02.1980

M2

58,22

Bytów

69

243

Sokołowska Agata

02.03.2001

K0 

58,23

Bytów

70

244

Sokołowski Grzegorz

31.07.1976

M3

58,24

Bytów

71

266

Stachyra Aleks

01.01.2002

M0

58,26

Bytów

72

264

Stachyra Justyna

10.05.1977

K3

58,36

Bytów

73

261

Prinz Celina

22.01.1998

K0 

1,00,25

Bytów

74

262

Greinke Iga

1998

K0 

1,00,27

Bytów

75

280

Wejman Marta

31.01.2000

K0 

1,01,35

Bytów

76

281

Wejman Kazimierz

01.03.1960

M4

1,01,36

Bytów

77

214

 Cyra Patryk 

 17.04.2004

M0

1,02,12

 Kościerzyna

78

216

 Cyra Jarosław 

25.07.1976

M3 

1,02,12

 Kościerzyna

WYNIKI MARATONU MINI KOBIETY

 

 

    WYNIKIK MARATONU MINI K2    27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

MIASTO

 

 

 

 

 

 

 

1

260

Grunowska Iwona

14.05.1981

K2

35,04

Tuchopie

2

256

Dębska Anna

11.08.1980

K1

42,53

Udorpie

3

219

 Dekoszczak Joanna

 11.04.1980

K2

44,29

 Bytów

4

250

Typa Aneta

29.10.1979

K2

56,53

Bytów

    WYNIKI MARATONU MINI  K3   27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

MIASTO

 

 

 

 

 

 

 

1

224

 Borkowska Agnieszka

 08.06.1975

K3

47,29

 Gdańsk

2

284

Sobisz Joanna

01.08.1974

K3

55,27

Rzepnica

3

210

 Młyńska Lucyna

 16.05.1973

K3

56,45

 Grzmiąca

4

202

 Sieprawska Bożena

 21.03.1973

K3

58,04

 Bytów

5

231

Wejman Mariola 

 01.08.1976

K3

58,06

 Mądrzechowo

6

264

Stachyra Justyna

10.05.1977

K3

58,36

Bytów

 

    WYNIKI MARATONU MINI  K4   27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

MIASTO

 

 

 

 

 

 

 

1

283

Prinz Beata

05.07.1967

K4

42,2

Bytów

 

    WYNIKI MARATONU MINI  K0   27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

MIASTO

             

1

208

 Rzeszutek Zofia

 02.01.1997

K0 

31,23

Sierakowice

2

241

Kuptz Emilia

19.03.1995

K0 

32,2

Kartuzy

3

248

Perkitko Karolina

01.10.1998

K0 

35,16

Pruszcz Gdański

4

204

 Sieprawska Ola

 29.07.2001

K0 

44,57

 Bytów

5

285

Sobisz Angelika

10.05.1996

K0 

51,22

Rzepnica

6

242

Sokołowska Julia

21.09.1999

K0 

52,36

Bytów

7

258

Winzer Oliwia

20.05.1999

K0 

52,37

Bytów

8

213

 Knuth Eulalia

 28.11.2000

K0 

55,16

 Wielki Klincz

9

251

Typa Marcelina

24.07.2002

K0 

56,46

Bytów

10

252

Typa Amelia

25.01.2008

K0 

56,58

Bytów

11

203

Laura Bujak

2001

K0 

58,00

 Bytów

12

243

Sokołowska Agata

02.03.2001

K0 

58,23

Bytów

13

261

Prinz Celina

22.01.1998

K0 

1,00,25

Bytów

14

262

Greinke Iga

1998

K0 

1,00,27

Bytów

15

280

Wejman Marta

31.01.2000

K0 

1,01,35

Bytów

 

WYNIKI MARATONU MINI MĘŻCZYŹNI

    WYNIKI MARATONU MINI M0    27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

MIASTO

 

 

 

 

 

 

 

1

240

Kuptz Jakub

19.03.1995

M0

19,00

Kartuzy

2

239

Filisikowski Piotr

12.08.1995

M0

27,03

Kartuzy

3

209

 Rzeszutek Tomasz

 09.03.1998

M0

27,50

Sierakowice

4

273

Młyński Robert

06.11.1996

M0

27,59

Bytów

5

217

Chamier Gliszczyński Damian 

 02.10.1994

M0

30,41

 Tuchomie

6

255

Zblewski Adam

24.08.1995

M0

32,16

Bytów

7

227

Spierewka Michał

 11.06.1994

M0

32,18

 Bytów

8

246

Kaiser Adrian

23.10.1997

M0

32,26

Bytów

9

226

Wnuk Lipiński Tomasz

 19.06.1994

M0

33,16

 Bytów

10

277

Grundowski Dariusz

12.08.1996

M0

34,36

Bytów

11

212

 Franciszkieicz Aleksander

 18.04.1996

M0

34,4

 Bytów

12

223

 Borkowski Julian

 21.12.2005

M0

35,00

 Gdańsk

13

269

Zadworowy Wojciech

12.06.1997

M0

38,28

Bytów

14

268

Wylota Patryk

06.09.1997

M0

38,57

Bytów

15

238

Knuth Olaf

09.02.1999

M0

39,43

Wielki Klincz

16

228

Hanasko Michał

 15.05.1994

M0

40,43

 Studzienice

17

272

Skoneczny Dominik

15.05.1996

M0

43,18

Bytów

18

235

Lica Filip

10.07.1998

M0

44,26

Bytów

19

220

 Dekoszczak Dawid

 31.05.2002

M0

44,27

 Bytów

20

206

 Szymczak Piotr

 16.03.1999

M0

44,28

 Bytów

21

229

Wejman Robert

 18.12.2001

M0

45,08

 Mądrzechowo

22

230

Wejman Aleksander

 10.05.2003

M0

45,08

 Mądrzechowo

23

265

Stachyra Filip

28.09.1997

M0

47,01

Bytów

24

267

Wylota Robert

30.09.1999

M0

50,17

Bytów

25

211

 Młyński Kacper

 17.06.2004

M0

56,45

 Grzmiąca

26

279

Wejman Tomasz

22.09.2001

M0

57,05

Bytów

27

271

Somionka Damian

15.01.2002

M0

58,18

Bytów

28

266

Stachyra Aleks

01.01.2002

M0

58,26

Bytów

29

214

 Cyra Patryk 

 17.04.2004

M0

1,02,12

 Kościerzyna

 

    WYNIKI MARATONU MINI  M1   27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

236

Troka Mateusz

21.03.1993

M1

32,27

Bytów

 

    WYNIKI MARATONU MINI M2    27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

200

 Diks Daniel

 17.12.1980

M2

29,05

 Bytów

2

237

Knuth Radosław

11.03.1980

M2

30,07

Wielki Klincz

3

249

Karpiński Marcin

21.02.1979

M2

37,54

Bytów

4

270

Somionka Piotr

13.02.1980

M2

58,22

Bytów

 

    WYNIKI MARATONU MINI M3    27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

207

 Szymczak Maciej

 04.07.1973

M3

42,13

 Bytów

2

257

Dębski Bartosz

22.10.1976

M3

42,52

Udorpie

3

221

 Dekoszczak Adam

 01.10.1975

M3

44,28

 Bytów

4

276

Kołakowski Sławomir

21.12.1969

M3

44,29

Bytów

5

201

 Sieprawski Jacek

 17.01.1970

M3

44,58

 Bytów

6

259

Winzer Jarosław

31.12.1972

M3

52,38

Bytów

7

253

Typa Marek

15.06.1977

M3

56,58

Bytów

8

232

Wejman Karol

 29.07.1969

M3

58,12

 Mądrzechowo

9

244

Sokołowski Grzegorz

31.07.1976

M3

58,24

Bytów

10

216

 Cyra Jarosław 

25.07.1976

M3 

1,02,12

Kościerzyna

 

    WYNIKI MARATONU MINI M4    27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

247

Perkitko Krzysztof

23.05.1963

M4

18,00

Pruszcz Gdański

2

225

 Borkowski Marcin

 12.03.1964

M4

35,00

 Gdańsk

3

282

Wetrow Radosław

05.06.1968

M4

38,5

Bytów

4

205

 Chocianowski Mariusz

 21.10.1964

M4

45,23

 Bytów

5

281

Wejman Kazimierz

01.03.1960

M4

1,01,36

Bytów

 

    WYNIKI MARATONU MINI M5    27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS MIASTO
             

1

218

 Mudyn Roman

 07.02.1955

M5

37,51

 Ugoszcz

2

222

 Knuth Marian 

 25.01.1958

M5

38,57

 Wielki Klincz

3

278

Nesterowicz Krzysztof

03.10.1957

M5

51,22

Bytów

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (48 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=