WYNIKI MARATONU MEGA
 

WYNIKI MARATONU MEGA OPEN

    WYNIKI MARATONU MEGA OPEN 27.06.2009 r.
             
MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS    MIASTO 

1

1

Keiser Andrzej

1973

M3 

1,40,13

Bytów 

2

51

Poljański Paweł

 06.05.1990

M2 

1,48,37

 Rumia

3

9

 Małecki Dawid

 14.04.1992

M1

1,50,02

 Grzmiąca

4

21

 Młyński Sebastian

 07.12.1992

M1

1,51,40

 Grzmiąca

5

60

Bolius Łukasz

24.01.1987

M2 

1,51,46

Gdańsk 

6

32

 Rogowski Jacek

17.08.1971 

M3 

1,52,10

Kościerzyna 

7

25

Łuczycki Maciej

 29.12.1984

M2 

1,54,30

 Gdynia

8

27

 Mański Artur

 27.04.1992

M1

1,55,26

 Dąbie

9

41

Petka Arkadiusz 

 07.04.1992

M1

1,55,27

 Lębork

10

34

 Majkowski Daniel

 13.01.1986

M2 

1,56,39

Gdynia 

11

52

Juchniewicz Tomasz

 04.12.1990

M1

1,56,39

 Gdynia

12

31

 Pawlik Michał

23.11.1985 

M2 

1,59,05

Gdynia

13

2

 Mudyn Kinga

 12.10.1986

K2

1,59,30

 Ugoszcz

14

42

Bodnar Grzegorz 

 31.03.1978

M3 

2,01,25

 Bytów

15

36

Repiński Grzegorz 

11.03.1960 

M4 

2,01,46

 Kościerzyna

16

12

 Sabisz Marian

 06.11.1956

M5 

2,01,53

 Bytów

17

45

Ciera Krzysztof

 26.04.1981

M2 

2,02,34

 Bytów

18

19

 Szymański Waldemar

 04.05.1975

M3 

2,05,16

 Kościerzyna

19

20

 Młyński Piotr

 29.06.1970

M3 

2,05,22

 Grzmiąca

20

62

Radelski Zdzisław

1960

M4 

2,05,29

Kościerzyna 

21

22

 Dąbrowski Dariusz

 17.12.1964

M4 

2,07,34

 Bytów

22

61

Andrzejewski Maciej

6.10.1990

M2 

2,07,59

Kościerzyna 

23

68

zawadzki Tomasz

8.11.1991

M1

2,10,28

Lębork

24

39

Breska Witold

 19.07.1974

M3 

2,12,30

 Kościerzyna

25

3

 Natkaniec Edward

 24.11.1948

M5 

2,13,09

 Bytów

26

54

Zimiński Mariusz

27.02.1980

M2 

2,14,14

Gdańsk 

27

56

Długosz Andrzej

05.04.1982

M2 

2,14,15

Gdańsk 

28

48

 Nowak Mateusz

 13.04.1993

M1

2,18,26

 Gdańsk

29

13

 Kozłowski Roman

 04.04.1957

M5 

2,18,36

 Bytów

30

67

Grudnowski Leszek

11.05.1981

M2 

2,19,30

Tuchomie

31

69

Krajka Anna

1.09.1993

K1

2,21,44

Gdańsk 

32

11

 Lewandowski Adam

 25.09.1972

M3 

2,22,32

 Wejcherowo

33

59

lamparski Dariusz

03.12,1980

M2 

2,23,17

Gdańsk 

34

70

Gostomczyk Karol

25.10.1972

M3 

2,24,01

studzienice

35

63

Mizrski Marek

1967

M4 

2,24,02

Sopot

36

8

 Wojgienica Wojciech

 13.04.1949

M5 

2,24,08

 Bytów

37

43

Ziarniewicz Robert 

 27.04.1977

M3 

2,24,21

Gdynia 

38

4

 Natkaniec Józef

 24.11.1948

M5 

2,24,22

 Czarna Dąbrwka

39

66

Młynarczyl Daniel

14.04.1984

M2 

2,25,04

Kościerzyna 

40

26

 Gadomski Andrzej

 03.01.1957 

M5 

2,27,04

 Przewóz

41

5

 Wierzejski Sławomir

 17.09.1969

M3 

2,27,36

 Bytów

42

58

Pepliński Roman

1967

M4 

2,27,55

Kościerzyna 

43

53

Synakowski Marcin

31.03.1990

M2 

2,29,16

Kościerzyna 

44

44

 Juckiewicz Igor

13.06.1990 

M2 

2,33,36

Gdańsk 

45

33

Urban Jan 

26.09.1958 

M5 

2,33,36

Bytów 

46

65

Podhordecki Michał

10.11.1971

M3 

2,38,29

gdynia

47

35

Repińsk Wiesław 

18.05.1954 

M5 

2,42,01

Kościerzyna 

48

6

 Myszewski Zenon

 30.10.1957

M5 

2,42,49

 Bytów

49

55

Zimiński Zbigniew

06.09.1965

M4 

2,43,09

Gdańsk 

50

7

 Kuczkowski Krzysztof

 11.12.1973

M3 

2,49,39

 Bytów

51

40

 Breska Ewelina

 15.09.1973

K3

3,04,02

Kościerzyna 

WYNIKI MARATONU MEGA KOBIETY

MJ NR STAROWY    NAZWISKO  IMIE DATA URODZ KAT   CZAS    MIASTO 

1

2

 Mudyn Kinga

 12.10.1986

K2

1,59,30

 Ugoszcz

2

69

Krajka Anna

1.09.1993

K1

2,21,44

Gdańsk 

3

40

 Breska Ewelina

 15.09.1973

K3

3,04,02

Kościerzyna 


WYNIKI MARATONU MEGA MĘŻCZYŹNI

    WYNIKI MARATONU MEGA M1 27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

   MIASTO 

1

9

 Małecki Dawid

 14.04.1992

M1

1,50,02

 Grzmiąca

2

21

 Młyński Sebastian

 07.12.1992

M1

1,51,40

 Grzmiąca

3

27

 Mański Artur

 27.04.1992

M1

1,55,26

 Dąbie

4

41

Petka Arkadiusz 

 07.04.1992

M1

1,55,27

 Lębork

5

52

Juchniewicz Tomasz

 04.12.1990

M1

1,56,39

 Gdynia

6

68

zawadzki Tomasz

8.11.1991

M1

2,10,28

Lębork

7

48

 Nowak Mateusz

 13.04.1993

M1

2,18,26

 Gdańsk


    WYNIKI MARATONU MEGA M2 27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

   MIASTO 

1

51

Poljański Paweł

 06.05.1990

M2 

1,48,37

 Rumia

2

60

Bolius Łukasz

24.01.1987

M2 

1,51,46

Gdańsk 

3

25

Łuczycki Maciej

 29.12.1984

M2 

1,54,30

 Gdynia

4

34

 Majkowski Daniel

 13.01.1986

M2 

1,56,39

Gdynia 

5

31

 Pawlik Michał

23.11.1985 

M2 

1,59,05

Gdynia

6

45

Ciera Krzysztof

 26.04.1981

M2 

2,02,34

 Bytów

7

61

Andrzejewski Maciej

6.10.1990

M2 

2,07,59

Kościerzyna 

8

54

Zimiński Mariusz

27.02.1980

M2 

2,14,14

Gdańsk 

9

56

Długosz Andrzej

05.04.1982

M2 

2,14,15

Gdańsk 

10

67

Grudnowski Leszek

11.05.1981

M2 

2,19,30

Tuchomie

11

59

lamparski Dariusz

03.12,1980

M2 

2,23,17

Gdańsk 

12

66

Młynarczyl Daniel

14.04.1984

M2 

2,25,04

Kościerzyna 

13

53

Synakowski Marcin

31.03.1990

M2 

2,29,16

Kościerzyna 

14

44

 Juckiewicz Igor

13.06.1990 

M2 

2,33,36

Gdańsk 


    WYNIKI MARATONU MEGA M3 27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

   MIASTO 

1

1

Keiser Andrzej

1973

M3 

1,40,13

Bytów 

2

32

 Rogowski Jacek

17.08.1971 

M3 

1,52,10

Kościerzyna 

3

42

Bodnar Grzegorz 

 31.03.1978

M3 

2,01,25

 Bytów

4

19

 Szymański Waldemar

 04.05.1975

M3 

2,05,16

 Kościerzyna

5

20

 Młyński Piotr

 29.06.1970

M3 

2,05,22

 Grzmiąca

6

39

Breska Witold

 19.07.1974

M3 

2,12,30

 Kościerzyna

7

11

 Lewandowski Adam

 25.09.1972

M3 

2,22,32

 Wejcherowo

8

70

Gostomczyk Karol

25.10.1972

M3 

2,24,01

studzienice

9

43

Ziarniewicz Robert 

 27.04.1977

M3 

2,24,21

Gdynia 

10

5

 Wierzejski Sławomir

 17.09.1969

M3 

2,27,36

 Bytów

11

65

Podhordecki Michał

10.11.1971

M3 

2,38,29

gdynia

12

7

 Kuczkowski Krzysztof

 11.12.1973

M3 

2,49,39

 Bytów


    WYNIKI MARATONU MEGA M4 27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

   MIASTO 

1

36

Repiński Grzegorz 

11.03.1960 

M4 

2,01,46

 Kościerzyna

2

62

Radelski Zdzisław

1960

M4 

2,05,29

Kościerzyna 

3

22

 Dąbrowski Dariusz

 17.12.1964

M4 

2,07,34

 Bytów

4

63

Mizrski Marek

1967

M4 

2,24,02

Sopot

5

58

Pepliński Roman

1967

M4 

2,27,55

Kościerzyna 

6

55

Zimiński Zbigniew

06.09.1965

M4 

2,43,09

Gdańsk 


    WYNIKI MARATONU MEGA M5 27.06.2009 r.
             

MJ

NR STAROWY

   NAZWISKO  IMIE

DATA URODZ

KAT

  CZAS

   MIASTO 

1

12

 Sabisz Marian

 06.11.1956

M5 

2,01,53

 Bytów

2

3

 Natkaniec Edward

 24.11.1948

M5 

2,13,09

 Bytów

3

13

 Kozłowski Roman

 04.04.1957

M5 

2,18,36

 Bytów

4

8

 Wojgienica Wojciech

 13.04.1949

M5 

2,24,08

 Bytów

5

4

 Natkaniec Józef

 24.11.1948

M5 

2,24,22

 Czarna Dąbrwka

6

26

 Gadomski Andrzej

 03.01.1957 

M5 

2,27,04

 Przewóz

7

33

Urban Jan 

26.09.1958 

M5 

2,33,36

Bytów 

8

35

Repińsk Wiesław 

18.05.1954 

M5 

2,42,01

Kościerzyna 

9

6

 Myszewski Zenon

 30.10.1957

M5 

2,42,49

 Bytów

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 120 odwiedzający (260 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=